Ziyaretçilerimiz

005256
Bugün
Dün
Bu Hafta
Geçen Hafta
Bu Ay
Geçen Ay
Toplam
2
7
21
5186
373
307
5256

İp Numaranız: 54.242.18.190
Şu An: 2014-07-30 %:%:%

Üretimimiz

Polietilen (PE) : Çamaşır suyu, deterjan, şampuan, motor yağı şişeleri, çöp torbaları ve bunun gibi bir çok ambalaj bu tür malzemeden yapılır.
Geri dönüştürülmüş PE ise yine benzer amaçlarla kullanılabilir.

Polipropilen (PP) : Bu malzeme türünden, deterjan kutu kapakları, margarin kapları gibi malzemeler üretilir. Geri dönüşümü ile sentetik halı tabanı, çeşitli plastik oyuncak, kırtasiye malzemeleri ve benzeri ürünler imal edilebilir.
Polistiren (PS) : Çoğunlukla yoğurt ve margarin kapları bu malzemeden üretilir. Geri kazanılmış PS’ den de yalıtım malzemesi, çeşitli mutfak gereçleri ile muhtelif levhalar üretilmektedir

Çalışma Sistemimiz

Toplama ayırma tesislerinden, hurdacılardan ve çeşitli fabrikalardan alınan plastikler, çeşitlerine ve  cinslerine göre ayrılır. Cinslerine göre ayrılan plastikler suda yıkanarak parçalanır ve çapak haline getirilir. Hurda-Seçme-Kırma-Yıkama-Sıkma-Kurutma aşamalarından geçerek Granül haline getirilir.
üretilen granüller, ikinci hammadde olarak çeşitli fabrikalara sevk edilmektedir.
Fabrikamızda üretilen granüller,tekstil sanayiinde,otomotivde,inşaat sektöründe mobilya sanayiinde ve çeşitli alanlarda kullanılmaktadır.

Misyonumuz

Plastik sektörüne destek,ürün ve hizmetler sunmak.
Daha verimli çıktılar için sürekli olarak tüm kaynaklarımızı ve süreçlerimizi gözden geçirmek ve iyileştirmek.
Sürdürebilir kalkınma ile İş Sağlığı ve Güvenliği ilkelerine bağlı kalmak.Müşteri işbirliği ile, müşterinin ihtiyaç ve beklentilerini tanımlamak, çözüm önermek, yerine getirmek.Müşteri memnuniyetinin sürekliliğini, satış sonrası faaliyetlerle desteklemek.Ürün kalitesini sürekli iyileştirmeye yönelik yeni teknolojileri ve kalite tekniklerini izlemek, uygulamak.